The Sims 3, The Sims 2, The Sims

Skočit na obsah The Sims 3, The Sims 2, The Sims

Krátké novinky

The Sims - přehled datadisků

Jako tomu je nyní (srpen 2008) u TS 2, tak i k prvnímu dílu vyšla celá řada datadisků, kojkrétně jich bylo sedm. Připravili jsme pro vás přehle ve, kterím najdete všechny i jejich charakteristikou. Poznámka:Datadisky jsou řazeny chronologicky, od nejstaršího k nejmladšímu.

Livin' Large - 2000

První datadisk k The Sims (vlastně i k celé serii :-)) vyšel 31. srpna 2000, můžete ho také znát pod názvem Livin' It Up. Obsahoval (jak je již zvykem) nové postavičky, povolání, předměty a další bonusy. Také v něm byl poprvé použit systém přání ke, kterému se později vrátil The Sims 2: Volný čas (Free Time).

House Party - 2001

Jak již napovídá samotný název datadisku, tak tento datadisk vám dával možnost pořádat domácí večírky (opět zůstalo do TS 2), samozřejmostí byli nové předměty a nové postavy. V Severní Americe vyšel 2. dubna 2001.

Hot Date - 2001

Třetí datadisk, který vyšel 12. října 2001 zaznamenal velký průlom dovoluji jsi říct v celé TS sérii, Simíci již nebyli vázani na své domy, mohli jsi přivolat taxi a nechat se odvézt do nové sousedství Down Town (česky bychom to mohli přeložit jako Centrum, ano The Sims 2: Nightlife tuto myšlenku obnovuje), kde se mohli bavit a scházet se. Navíc jste jsi jednotlivé podniky mohli přestavovat nebo dokonce bourat a měnit za jiné, jak jste chtěli. Samozřejmostí byli nové předměty, postavy, oblečení nebo nové Simské obličeje. Jak již bylo rečeno jeho myšlenku dále rozvíjí The Sims 2: Nightlife.

Vacation - 2002

The Sims: Vacation, který můžete také znát pod názvem On Holiday je již v pořadí čtvrtým datadiskem pro The Sims. Vyšel 28. března 2002. jak již název napovídá jednalo se o datadisk, ve kterém si vaši simíci užili zasloužené dovolené. Přibyla nové lokace - Vacation Island. Simíci mohli jet na hory, stanovat nebo si užívat u moře. Myšlenky tohoto datadisku dále rozvíjí datdisk pro druuhý díl a to Bon Voyage.

Unleashed - 2002

Pátý datadisk pro The Sims znamenal příchod zvířat do vašeho sousedství. Mohli jste si ke starším rybičkám pořídit psa, kočku nebo třeba papouška. Dalším důležitým vylepšením v datadisku byl příchod zahradničení a možnoství pěstování různých rostlin. Za chovatelské úspěchy můžete potom získavat různé trofeje. Myšlenky datadisku přebírá u dvojky datadisk Pets.

Superstar - 2003

Zpívejte jako hvězdy a dobyjte Hollywood! V datadisku naleznete kromě nových předmětů spoustu známých hvězd známých ze show-businessu, namátkou třeba Elvise, Maddonu nebo legendární Beatles.

Makin' Magic - 2003

Poslední datadisk pro The Sims přinesl do hry kouzla a čáry. Datadisk měl trochu nevděčný úkol a to zaměstnat komunitu do doby vydání The Sims 2, stejně tak jako Apartment Life u dvojky. Jejich náplň je si v lecčems podobná.

Sepsal: Dominick
Co říkáte na The Sims 3 Domácí Mazlíčci
Na to jsem čekal!
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů1933/18%
Mazlíčci budou dobrý!
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů1027/10%
Moc mě to nebere!
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů839/8%
Mazlíčci jsou hrozní!
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů759/7%
Chtěl jsem spíš Roční období!
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů5203/49%
Vůbec se netěším!
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů865/8%
Hlasů celkem: 10626
The Sims 3 - český oficiální web Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Beli.