The Sims 3, The Sims 2, The Sims

Skočit na obsah The Sims 3, The Sims 2, The Sims

Krátké novinky

World Adventures - Základní informace

Netrvalo to ani půl roku a již bylo oznámeno první oficiální rozšíření ke třetí generaci simíků, pojďme si tedy shrnout, co nám kousek s názvem World Adventures (chcete-li česky Cestovní horečka) nabídne.

V prvé řadě bychom měli zmínit něco o zaměření … To bude rámcově stejné jako v datadisku Bon Voyage pro díl druhý nebo On Holiday pro první generaci a to, že vaši simíci konečně vypadnou ze všednosti každodenního života a vyjedou do exotických destinací, rozmařile rozhazovat svoje těžce nabyté simoleony. Zatímco datadisky pro první dvě generace byli v hodně věcech podobné u třetího se vývojáři rozhodli vydat naprosto jiným směrem, připravili si pro nás výběr ze tří naprosto rozdílných cílových destinací, které si nyní velmi stručně popíšeme, jedná se tedy o:

  • Shang Simla, Čína - Ano, jednou z možností vaší cesty bude Čína, kde se budete moci učit bojovým uměním od mistrů svého oboru.
  • Champs Les Sims, Francie - Nebo můžete místo agresivních bojových umění dát přednost atmosféře klidného a romantického bulváru ve sladké Francii.
  • Al Simhara, Egypt - Nezaujalo vás ani jedno z předchozích dvou možných míst, kam vyrazit? Nezoufejte, třeba vás uspokojí poslední nabízená destinace a to dobrodružství ve staroegyptské hrobce plné různých pokladů?

Ať se vydáte kamkoliv je jasné, že tam potkáte spoustu nových lidí a přivezete si z dovolené autentické fotografie nebo dokonce i videa, která si pak můžete s přáteli vyměnit po internetu. Krom toho se vaši simíci mohou na dovolených naučit různým novým dovednostem, odhalit nové rysy svých povah a samozřejmě také získat nové zkušenosti!
The Sims 3: World Adventures vychází 17. listopadu, samozřejmostí je česká lokalizace a manuál. Předobjednávejte zde

The Sims 3: World Adventures logo

Sepsal: Dominick | Zdroj: Oficiální tisková zpráva EA
Co říkáte na The Sims 3 Domácí Mazlíčci
Na to jsem čekal!
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů1932/18%
Mazlíčci budou dobrý!
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů1026/10%
Moc mě to nebere!
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů838/8%
Mazlíčci jsou hrozní!
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů758/7%
Chtěl jsem spíš Roční období!
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů5202/49%
Vůbec se netěším!
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů864/8%
Hlasů celkem: 10620
The Sims 3 - český oficiální web Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Beli.